לוח שנה של אתר 2NET, תנאי שימוש.

עדכון אחרון, 27 נובמבר, 2023.

לוח השנה של אתר 2NET מיועד לספק לך לוח שנה מלא עם אינטגרציה לחגים היהודים, מועדי ישראל, זמני תפילה, תזכורות בדואר אלקטרוני, לוחות ציבוריים ופומביים. 2NET מופעל על ידי טו-נט ישראל, מכתובת: העבודה 7, ראש העין.

תנאי שימוש אלה, לצד מדיניות הפרטיות שלנו, הם ההסכם החל על השימוש שלך בלוח השנה של אתר 2NET והשירותים המוצעים בו.

בכמה מקרים, אנו עשויים לעשות שימוש בשירותי צד שלישי, אשר ייתכן כי יש להם תנאים נוספים. אנא בדוק תנאים אלה ואת מדיניות הפרטיות, שכן הסכמתך היא הדרך היחידה לקבל שירותים אלו.

אנו לא אחראים לתכני צד שלישי או תכני גולשים שיוטמעו או יוצגו בשירות, ותכנים כאלה עשויים להשתנות על ידי צדדים שלישיים ללא ידיעתנו. אנא קח זאת בחשבון.

אחריותנו לשירותים ולמוצרים שאתה מקבל מוגבלת, והשירותים מסופקים כמות-שהם וללא אחריות לטיבם.

אנחנו לא יכולים להתחייב כי התוצאות שיושגו מהשירותים תהינה מיטביות ולהתחייב לשביעות רצון שלך.

הרשמה וקבלת תנאים אלה.

הרשמה לאתר מעודדת, אך אינה חובה. לא נוכל לספק חלק מהשירותים ללא הרשמה. הרשמה לאתר מתבצעת באמצעות האתר שלנו.

כאשר אתה נרשם לשירות, אתה מתחייב ומצהיר כי אתה מעל גיל 16 שנים, או שאם אתה תאגיד השגת את כל ההרשאות הדרושות ממורשי החתימה. אם אתה מתחת לגיל 18 שנים אך מעל 16, אתה חייב לבקש את רשות הורייך בטרם תשתמש בשירות, והורייך צריכים לקבל תנאים אלה בטרם השימוש בשירות. אנו לא מרשים לילדים מתחת לגיל 13 להשתמש בשירות. 

הרשמה. אתה רשאי להירשם באמצעות כתובת הדואר האלקטרוני שלך או מזהה אחר (כגון הרשמה באמצעות חשבון Google או Facebook). אתה עשוי להידרש לספק כתובת דואר אלקטרוני גם כדי לוודא את זהותך.

אנו עוד עשויים להשתמש בכתובת הדואר האלקטרוני שלך לצורך שליחת ניוזלטר ועדכונים, כפי שאנו מסבירים במדיניות הפרטיות שלנו. 

קבלת תנאים אלה. אתה נדרש לאשר ולתת את הסכמתך לתנאים אלה לפני השימוש בשירות, לפני שיגור של מידע אישי בטפסים וכאשר אתה יוצר איתנו קשר לקבלת תמיכה. בלי הסכמתך לתנאים לא נוכל לספק לך את השירותים.

שירותים שלא דורשים הרשמה.

חלק מהשירותים ניתנים ללא כל הרשמה. אולם, עדיין דורשים קבלת תנאים אלה. השירותים הבאים ניתנים ללא כל תשלום ולא הרשמה. אנו עשויים להוסיף או לגרוע שירותים או לדרוש כי תרשם לשירותים בכל עת.

צפיה בלוח שנה. אתה רשאי לצפות בלוח הציבורי שלנו ובלוחות הציבוריים של משתמשים אחרים ללא כל הרשמה. המידע מסופק "כמות-שהוא" (AS-IS) וללא כל התחייבות לדיוק שלו. חלק מהשעות, תאריכים ושמות עשויים להיות לא מדויקים. אנא קרא את סעיפי ההצהרות והאחריות שלנו כדי להבין יותר. אתה יכול לצפות בלוח הן בתצוגה יהודית או גרגוריאנית, ומספרי השבועות מוצגים לפי ISO-8601. לוח השנה הוא בינלאומי, אולם לא כל המיקומים הגיאוגרפיים מוצגים. אם המיקום שלך חסר, אנא צור עמנו קשר.

הוספת הערות. אתה יכול להוסיף הערות על לוח השנה. במקרה כזה, ההערות ישמרו באחסון המקומי של הדפדפן שלך ויכולים להמחק בכל עת, לרבות כאשר תנקה את המידע בדפדפן. אלא אם אתה נרשם ללוח שנה מקוון, קח בחשבון כי הערות אלו כתובות על קרח.

זמני תפילה. אנו עשויים לספק לך את זמני התפילה, לרבות לפי פוסקים שונים וקבוצות שונות. אנא הוועץ בקהילה המקומית שלך או הרב שלך כדי לוודא את זמני התפילה הספציפיים שלך.

הדפסה. אתה רשאי להדפיס את לוח השנה ולהשתמש בו למטרות אישיות, אך לא להפיצו.

צור קשר. אתה יכול להשתמש בעמוד "צור קשר" כדי לצור עמנו קשר או לשאול שאלות, לדווח על תקלות או לצור קשר בכל שאלה אחרת.

שירותים הדורשים הרשמה.

חלק מהשירותים שאנו מציעים דורשים הרשמה. שירותים אלה עשויים להיות מסופקים לחלק מהמשתמשים שלנו או כולם, ועשויים להנתן כנגד תשלום נוסף. השירותים הבאים דורשים הרשמה, אשר כרגע היא ללא כל תמורה נוספת.

תזכורות. אנו עשויים לאפשר לך להוסיף תזכורות בתאריכים ספציפיים.

לוח שנה אישי. אנו עשויים לאפשר לך להפעיל לוח שנה אישי שיכלול ימי הולדת, ימי אבל וכדומה, ולקבוע תאריכים אלו הן לפי לוח שנה יהודי או גרגוריאני. 

לוח שנה ציבורי. אנו עשויים לאפשר לך לשתף את לוח השנה האישי שלך ולהפכו לציבורי, ולספק לך קישור לאותו לוח שנה ציבורי.

ניוזלטר

כאשר אתה נרשם לשירותים, או כאשר אתה מספק לנו את פרטי הקשר שלך, אנו עשויים לרשום אותך לניוזלטר שלנו ולשלוח לך עדכונים תקופתיים על השירותים.

פרסומות וקישורים ממומנים

השירותים עשויים לכלול פרסומות או קישורים ממומנים (affiliate). אנו לא אחראים למודעות אלה ולא יכולים להתחייב לדיוקן. אתה נדרש לערוך את הבדיקות בעצמך לפני שתבצע רכישה המבוססת על התוכן המוצג במודעות אלה.

מדיניות תוכן

מדיניות תוכן זו חלה הן על תוכן שתגיש באמצעות השירות לשימוש שלנו, תוכן שתשתף עם צדדים שלישיים, ותוכן שאחרים יגישו באמצעות השירות אשר אתה תעשה בהם שימוש.

על ידי אספקה של תוכן ויזואלי, טקסטואלי, אודיו ויזואלי או אחר או על ידי שימוש בשירותים שלנו כדי לשתף תוכן, אתה מקבל את מדיניות התוכן הזו. אתה מודע לכך שהפרה של מדיניות התוכן יכולה לגרום להפסקת מתן השירותים לך, הסרה של התוכן שלך ונקיטת הליכים משפטיים הן על ידינו והן על ידי האדם שזכויותיו הופרו.

למטרות מדיניות תוכן זו, המונח תוכן משמעו תמונות ו/או טקסט ו/או וידאו אשר יעשה בהם שימוש בעת שאתה יוצר תוכן באמצעות השירותים ואשר יפורסמו בהם.

רשיון

אתה מצהיר בזאת כי אתה הבעלים היחיד והבלעדי של כל תוכן שאתה מפיץ באמצעות השירות, או שאתה מֻרְשֶׁה לפרסם אותו במסגרת מדיניות תוכן זו. אתה מעניק לנו בזאת רישיון בלתי חוזר, קבוע, בלתי מוגבל, עולמי, ללא תמלוגים, בר-היתר, לא-בלעדי להשתמש בתוכן שלך בהתאם לשימושיות של השירות ולשירותי צד שלישי אחרים, כולל יצירת יצירות נגזרות ויצירת יצירות תלת מימדיות.

אם אתה משתף את התוכן שלך באמצעות שירות צד שלישי, אתה מעניק לכל אדם שאתה משתף איתו את התוכן שלך את הזכות לשלוח את התוכן הזה לצדדים שלישיים ולהציג, לאחסן או להשתמש בתוכן הזה באמצעות צד שלישי כזה ולפי תנאיו.

הרשיון שלנו אלייך.

אנו מקנים לך, כמשתמש שלנו, רישיון מוגבל, שאינו ניתן להעברה, שאינו בר-הרשאת משנה, להשתמש בתוכן שהועמד לרשותך באמצעות השירות, בהתאם לפונקציונאליות של השירות.

תוכן פוגעני

אתה מתחייב כי התוכן שלך אינו פוגעני ואינו מפר את זכויותיו של צד שלישי כלשהו, לרבות, אך לא רק:

 • תוכן המפר קניין רוחני. התוכן שלך לא מפר זכויות צד שלישי, לרבות זכויות יוצרים, עיצובים, פטנטים, סימני מסחר, סודות מסחר או כל זכות קניין רוחני אחרת.
 • פורנוגרפיה. התוכן שלך לא מכיל כל טקסט, תמונה או תיאור הכולל עירום קיצוני, תועבה, פעילות מינית, רמיזות מיניות, תוכן פוגעני מינית או גסויות.
 • דיבה. התוכן שלך לא פוגע בשמו הטוב של אדם, מוציא דיבתו או מכיל לשון הרע.
 • ביטויי שנאה וגזענות. התוכן שלך לא כולל ביטויי שנאה או דעות גזעניות, וכן לא מסית אחרים לאלימות כלפי אנשים רק על בסיס השתייכות לקבוצה מסוימת.

אחריות

אתה מתחייב כי אתה הבעלים היחיד או בעל הרשיון המיועד של התוכן שלך וכי זכויותיהם של צדדים שלישיים לא הופרו בעת השימוש שלך בתוכן בשירות. אתה עוד מצהיר כי לא הוגשה נגדך כל תביעה, טענה או דרישה בנוגע לפרסום התוכן עד למועד פרסומו.

הודעה והסרה

אם אתה מאמין שתוכן מסוים שמתארח בשירות או שמוצג באמצעותו מפר את זכויותייך, אנא צור עמנו קשר בכתובת info @ 2net.co.il ואנו נבחן את התלונה. לאחר קבלת התלונה, אנו ניידע את המשתמש אשר פרסם את התוכן על תוכן התלונה, ועשויים לשאול אותו לגבי הפרסום.

שים לב שמנגנוני הסינון, מחיקה או החזרה של תוכן לא אומר שאנו אחראים לתוכן בכל צורה שהיא.

תשלום

נכון לעתה, השירותים מסופקים ללא כל תשלום. אולם, אנו עשויים לדרוש תשלום עבור שירותי פרימיום, תמיכה או מוצרים נוספים.

מדיניות שימוש הוגן

הרשימה הלא-ממצה הזו הם דברים שאנו מחשיבים כלא-הוגנים. אנו עשויים למצוא פעולות אחרות גם כאאלה.

 • אל תרשה לאחרים להשתמש בחשבון או הרשאות שלך, על ידי מכירה, השכרה, העברה, השמה, משכון או כל פעילות אחרת שעשויה להיות שיתוף או העברה של בעלות בחשבון.
 • אל תעתיק או תגרד את התוכן של האתר והשירות ואל תעתיק את השימושיות שלו.
 • אל תשתמש באתר או השירות שלנו לפעילות לא חוקית, או לשידור או הפצה של וירוסים, תוכנות ריגול או תכנים מזיקים, מפרי זכויות, לא חוקיים, פוגעניים או הרסניים.
 • אל תבצע הנסה לאחור של השירותים או פעילות שעשויה לחשוף מידע רגיש.
 • אל תנסה לנחש שמות משתמש או ססמאות, או בכל צורה אחרת לעקוף מנגנוני הגנה או הגבלות טכנולוגיות בשירות.
 • אל תסיר את ההצהרות המשפטיות שלנו מהשירות.
 • אל תבצע קריאות מוגזמות לשירות.

אחריות

אנו מספקים את השירותים "כפי שהם" ו"זמינים כפי שהם" (AS-IS and AS-AVAILABLE). השימוש שלך בשירותים הוא על אחריותך בלבד. איננו מתחייבים כי (א) השירותים יענו על הדרישות שלך ו-(ב) השירותים יהיו בלתי ניתנים להפרעה, בזמן, בטוחים או ללא שגיאות ו-(ג) התוצאות שניתן להשיג כתוצאה מהשימוש בשירותים יהיו מדויקות או מהימנות ו-(ד) איכותם של המוצרים, השירותים, המידע או כל חומר אחר שנרכש או הושג באמצעות השירות יענה על הציפיות שלך, או (ה) כל שגיאה בשירות תתוקן.

שים לב כי כל השעות והתאריכים הניתנים מבוססים על המאמצים הטובים ביותר שלנו, אך איננו יכולים להבטיח דיוק. הם עשויים להשתנות מעת לעת וייתכן שאינם מדויקים לחלוטין. אנו נעשה כמיטב יכולתנו לתקן אותם.

החבות שלנו

בשום מקרה ואף מסיבה לא נהיה אחראים לכל נזק, ישיר או עקיף, תוצאתי, מיוחד, פיזי או מיוחד, לך, לכל משתמש אחר או לכל צד שלישי, הנובע מהפרת הצהרותינו והתחייבויותינו בתנאי שימוש אלה. אנו מספקים את השירות על בסיס "כפי שהוא" ועד להיקף המותר בדין לא נהיה אחראים לכל מקרה של התנהגות לא נאותה, רשלנות, רשלנות חמורה, זדון או כל תורה משפטית אחרת, לכל נזק או הפסד של רכוש, לרבות אובדן כספים שלך, נזקים לרכוש, מוניטין ושם עסק, מידע חשבון משתמש, כולל פרטי התחברות, אובדן רווחים, אובדן שם טוב, הכל הנובע מהשימוש בשירותים או מהעדר יכולת להשתמש בשירותים.

שיפוי

אתה מתחייב לשפות אותנו ולהחזיק אותנו כתמי לב כנגד כל נזק, הפסד, הוצאה, הוצאה משפטית או עלות שנדרש לשאת כתוצאה מהשימוש שלך בשירותים בהפרה של תנאי שימוש אלה, לרבות כל הצהרה כוזבת שלך.

סיום יחסינו

אנו רשאים לסיים את השימוש שלך בשירותים או לסיים את השירותים בכל עת על ידי מתן הודעה מראש בת יום אחד.

בנוסף, אנו רשאים לסיים את השירותים שלך בכל רגע ומבלי לתת הודעה מוקדמת כאשר הפרת תנאים אלה וכאשר הפרה זו גרמה לנו נזק בלתי הפיך.

אנו עשויים להשהות את השירותים, השימוש בהם, או לבטל חלקים מהשירות, אם אנו מאמינים כי התרחשה הונאה או כי יש בשירותים תקלה.

זמינות

אנו עשויים לבטל את השירותים מעת לעת לגיבויים תקופתיים, תחזוקה או שדרוגים. במקרי קיצון, כאשר תחזוקה דחופה דרושה, אנו עשויים להשהות את השירות מיידית וללא הודעה.

עדכון תנאים אלה

אנו רשאים לעדכן תנאים אלה מעת לעת, כאשר אתה תקבל עדכון בתקשורת אלקטרונית על העדכון ולעדכון לא יהא תוקף רטרואקטיבית. בעת עדכון, תוכל לסיים את היחסים ולסגור את חשבונך אם אינך מסכים לעדכון, וזאת באמצעות מתן הודעה מוקדמת.

החוק החל, סמכות שיפוט, תובענה ייצוגית

חוקי מדינת ישראל ישלטו בצורה בלעדית על היחסים בין הצדדים ותנאי שימוש אלה. הצדדים מסכימים לכך שלבתי המשפט במחוז תל-אביב תהא הסמכות הבלעדית לדון בכל מחלוקת.

אתה מתחייב כי כל טענה ותביעה שתהא לך כנגדנו תבוצע בצורה אישית ולא תגיש תובענה ייצוגית בנושא זה.

 

 • © כל הזכויות שמורות לטו נט ישראל